ES Projektai

The e-commerce model implementation of logistics services at JSC Inlogista

UAB „Inlogista“ logistikos paslaugų e. komercijos modelio diegimas UAB „Inlogista“ – įmonė su patikima profesionalų komanda, dirbanti tarptautinės logistikos srityje. Įmonė siekdama padidinti konkurencingumą ir pelningumą, vykdo projektą „UAB „Inlogista“ logistikos paslaugų e. komercijos modelio diegimas“. Projektas yra finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Iš Europos regioninio plėtros fondo projektui įgyvendinti skirta 49 725,00 Eur. Visa projekto vertė – 66 300,00 Eur. Įgyvendinant projektą bus sukurtas ir įdiegtas e. komercijos sprendinys – el. parduotuvė su visais jai būtinais moduliais, su klientų savitarnos sprendimais, kurie bus integruoti su bendrovės verslo valdymo sistema.

Projektas pradėtas 2022 m. vasario 18 d. ir bus įgyvendintas iki 2023 m. vasario 21 d.

UAB „Inlogista“, siekdama prisitaikyti prie pasikeitusių klientų įpročių, prekybos tendencijų bei padidinti pajamų augimą, įgyvendindama projektą sukurs elektroninės prekybos platformą logistikos paslaugoms pardavinėti. Šiuo projektu sukurta el. prekybos platforma leis vykdyti logistikos paslaugų pardavimo procesą internetu, integruojant paslaugų paieškos, krepšelio (užsakymo) suformavimo, mokėjimo atlikimo bei užsakymo įvykdymo ir valdymo funkcijas. Planuojamas projekto rezultatas – ženkliai išaugusios pajamos, padidėjęs bendrovės konkurencingumas, logistikos paslaugų įsigijimo paprastumas bei išaugęs bendrovės efektyvumas. Tai ilgalaikis investicinis projektas, kursiantis tiesioginę naudą įmonei ne vienerius metus.

Po projekto įgyvendinimo įmonė prisidės prie COVID-19 sukeltų pasekmių sveikatai ir ekonomikai įveikimo bei ilgalaikėje perspektyvoje galės dar lanksčiau ir greičiau reaguoti į klientų poreikius bei juos tenkinti.

Po projekto įgyvendinimo išaugsiantis įmonės potencialas, produktyvumas bei pardavimų apimtys didins įmonės darbo našumą ir pelningumą, o tai tvaraus ir ilgalaikio įmonės vystymosi bei plėtros būtina sąlyga.